Tradycyjne witaj świecie

W informatyce przyjęło się, że naukę języka programowania rozpoczyna napisanie programu wyświetlającego napis „Hello World”. Ta tradycja została przeniesiona do portali, serwisów społecznościowych i blogów, a zatem i tutaj nie mogło zabraknąć takiego wpisu.

Na początek kilka słów o mnie

Modelarstwem zainteresowałem się dawno temu. Pierwszym modelem jaki złożyłem był legendarny PZL P-37B „Łoś”. Choć zarówno jakość wykonania samego modelu jak i mojej pracy nie była najwyższa to chodziłem dumy jak paw. W kolejnych latach składałem przede wszystkim samoloty, ale zdarzyło się też sklejać okręty, śmigłowce i czołgi. W pewnym momencie zainteresowałem się grami bitewnymi i do listy moich zainteresowań modelarskich dołączyły figurki w skali 28mm.

Wraz z upływem czasu hobby szlo powoli w odstawkę. Obowiązki na uczelni, a potem w pracy i domu spowodowały, że nie mogłem poświęcać tyle uwagi i energii na malowanie i granie ile trzeba.

Pewien czas temu postanowiłem powrócić do starego hobby i jak się szybko okazało próba powrotu skończyła się totalnym zauroczeniem.

Teraz trochę o blogu

Na blogu będę opisywał techniki modelarskie, proces budowy modeli oraz produkty związane z tym hobby. Blog jest też jednocześnie miejscem gdzie możecie się zemną skontaktować w celu zasięgnięcia porady czy rozwiania wątpliwości. Jeżeli chcielibyście skorzystać z moich usług w zakresie budowy modeli – wystarczy napisać maila na adres 8thcolour [at] tyrsoft.com.

Na chwilę obecną blog nie jest jeszcze w 100% przygotowany, ale sądzę, że braki zostaną szybko uzupełnione tak by korzystanie z niego było łatwe i przyjemne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Translate »