Nowy White Dwarf, czyli Polandball can into the mountains

Zaczynam rozumieć co przyświecało pomysłodawcom przejścia na tygodniowy cykl wydawniczy WD. Po prostu częściej goszczę w moim lokalnym sklepie z ichnimi produktami. Drugi numer WD w nowej odsłonie przede mną…

Polandball jest krasnoludem

Czym jest Polandball poczytajcie sobie tutaj. Dla nas ważne jest, że na okładce nowego WD mamy motyw nawiązujący do tej słodkiej postaci. W numerze zaś kontynuacja tematu krasnoludów.

Nowe Krasnale

Numer skupia się tylko i wyłącznie na brodaczach. Mamy tu zaprezentowane zatem nowe maszyny latające – żyrokopter i bazujący na nim bombowiec. Mamy nowego Runelord-a i bohatera niezależnego. Dalej krótka prezentacja nowego kodeksu oraz zasady specjalne do Polandball-owego żyro-bombowca oraz specjalnego bohatera.
Kolejne strony to tematyka krasnoludzka…

Podsumowanie

Nowa forma wydawnicza chyba jest dobrym pomysłem. Do ręki dostajemy bardzo konkretny materiał zawierający informacje o najbliższych wydarzeniach i jest to dobre.
In minus należy zaliczyć monotematyczność numeru. W praktyce nie ma tu nic ponad krasnale i może to zrażać osoby niezainteresowane. Lecz, żeby szczerze napisać czy wszystko gra jak powinno poczekajmy do kolejnego wydania WD oraz W:V

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Translate »